preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Lučac" Split

Login
Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

Korisni linkovi
Dnevni tisak
Saznaj svoj OIB
E-matica
Raspored informacija
Informacije za roditelje
Ana Šabić / datum: 19. 9. 2018. 17:55

 

Šk.god. 2018./2019.

 

INFORMACIJE ZA RODITELJE kod razrednika

RAZRED

RAZREDNIK

DAN U TJEDNU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacije za roditelje učenika RN održavat će se u smjeni koju pohađa dijete (izmjena jutro/poslijepodne)

1A

NATALIJA ORLANDINI

 

Utorak, 2.šk.sat

1B

ĐURĐICA GRGIĆ

Utorak, 2.šk.sat

1C

INES IVANOVSKI

Srijeda, 4.šk.sat

2A

ELA RADIĆ

Utorak, 3.šk.sat

2B

RAJKA LASIĆ

Četvrtak, 4.šk.sat

2C

LINDA ODAK

Utorak, 4.šk.sat

3A

NEDILJKO MIHANOVIĆ

Četvrtak, 2.šk.sat

3B

NIKICA SIKIRICA

Srijeda, 2.šk.sat

4A

ŽELJANA KALEBIĆ

Četvrtak, 3.šk.sat

4B

KRISTINA  VUKUŠIĆ

Ponedjeljak, 3.šk.sat

4C

SNJEŽANA KUKRIĆ

Utorak, 2.šk.sat

Predmetna nastava

JUTRO

POSLIJEPODNE

5A

LIDIJA Č.ŽIVKOVIĆ

Srijeda, 5.šk.sat

Prvi  PON u mjesecu u 17:30

5B

DAVORKA JUKIĆ

Petak, 4.šk.sat

Prvi UTO u mj. u 14:45

6A

GORDAN BAKOVIĆ

Četvrtak, 4.šk.sat

Posljednja SRI u mj. u 18:30

6B

NATAŠA KOKAN

Prvi ČET u mj. u 9:40

Četvrtak,  u 17:45

6C

ZDENKA BRTAN

Četvrtak, 4.šk.sat

Posljednji ČET u mjesecu 16:50-17:30

7A

JELENA TOMIĆ

Ponedjeljak, 5.šk.sat

Posljednji ČET u mjesecu u 17:45

7B

MATEJ VIDOVIĆ

Utorak, 3.šk.sat

Prvi utorak u mjesecu u 15:40

8A

MISLAV KAČIĆ

Četvrtak, 3.šk.sat

Prvi ČET u mjesecu u 17:30

8B

NINA KOCEIĆ

Utorak, 4.šk.sat

Prvi PON u mjesecu u 17:30

8C

NATAŠA S.KILIĆ

Srijeda, 2.šk.sat

Posljednja SRI u mjesecu u 16:30

 

INFORMACIJE ZA RODITELJE - predmetni učitelji

 

NASTAVNI PREDMET

UČITELJ

DAN U TJEDNU

MATEMATIKA

MARKO BOŽINOVIĆ

Ponedjeljak, 5.šk.sat

MATEMATIKA

ADELA PAPIĆ

Petak, 2.šk.sat

MATEMATIKA

SVJETLANA TOJČIĆ

Četvrtak, 3.šk.sat

ENGLESKI JEZIK

LJILJANA JAMAN

 

ENGLESKI JEZIK

IVAN JARAM

Ponedjeljak, 5.sat u neparnoj smjeni (U smjeni 1. i 3.razreda)

KEMIJA/ BIOLOGIJA

FRNCIKA FILIPI-ŠEREMET

Utorak, 2.šk.sat

VJERONAUK

DUBRAVKA BJELICA

Utorak, 2.šk.sat

VJERONAUK

MERI DADIĆ

Ponedjeljak, 4.šk.sat

Utorak, 6.šk.sat popodne u neparnoj smjeni

TZK

VALENTINO ROGLIĆ

 

Utorak u 16:25

FRANCUSKI JEZIK

NINA DUJMOVIĆ

Srijeda, 16:30-17:15

NJEMAČKI JEZIK

VANESA BIOČINA VRCA

Srijeda, 12:25-13:10

TALIJANSKI JEZIK

ANA BRAJEVIĆ

Ponedjeljak, 17:35-18:20

INFORMATIKA /TK

NIKOLA MAJIĆ

 

INFORMATIKA

MARIJA BURMAZ

Utorak, 4.šk.sat u neparnoj smjeni


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju