« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Šk.god. 2018./2019.
INFORMACIJE ZA RODITELJE kod razrednika
RAZRED |
RAZREDNIK |
DAN U TJEDNU |
Informacije za roditelje učenika RN održavat će se u smjeni koju pohađa dijete (izmjena jutro/poslijepodne) |
1A |
NATALIJA ORLANDINI
|
Utorak, 2.šk.sat |
|
1B |
ĐURĐICA GRGIĆ |
Četvrtak, 4.šk.sat |
|
1C |
INES IVANOVSKI |
Srijeda, 4.šk.sat |
|
2A |
ELA RADIĆ |
Utorak, 3.šk.sat |
|
2B |
RAJKA LASIĆ |
Četvrtak, 4.šk.sat |
|
2C |
LINDA ODAK |
Utorak, 4.šk.sat |
|
3A |
NEDILJKO MIHANOVIĆ |
Četvrtak, 2.šk.sat |
|
3B |
NIKICA SIKIRICA |
Srijeda, 2.šk.sat |
|
4A |
ŽELJANA KALEBIĆ |
Četvrtak, 3.šk.sat |
|
4B |
KRISTINA VUKUŠIĆ |
Ponedjeljak, 3.šk.sat |
|
4C |
SNJEŽANA KUKRIĆ |
Utorak, 2.šk.sat |
|
Predmetna nastava |
JUTRO |
POSLIJEPODNE |
|
5A |
LIDIJA Č.ŽIVKOVIĆ |
Srijeda, 5.šk.sat |
Prvi PON u mjesecu u 17:30 |
5B |
DAVORKA JUKIĆ |
Petak, 4.šk.sat |
Prvi UTO u mj. u 14:45 |
6A |
GORDAN BAKOVIĆ |
Četvrtak, 4.šk.sat |
Posljednja SRI u mj. u 18:30 |
6B |
NATAŠA KOKAN |
Prvi ČET u mj. u 9:40 |
Četvrtak, u 17:45 |
6C |
ZDENKA BRTAN |
Četvrtak, 4.šk.sat |
Posljednji ČET u mjesecu 16:50-17:30 |
7A |
JELENA TOMIĆ |
Ponedjeljak, 5.šk.sat |
Posljednji ČET u mjesecu u 17:45 |
7B |
MATEJ VIDOVIĆ |
Utorak, 3.šk.sat |
Prvi utorak u mjesecu u 15:40 |
8A |
MISLAV KAČIĆ |
Četvrtak, 3.šk.sat |
Prvi ČET u mjesecu u 17:30 |
8B |
NINA KOCEIĆ |
|
PON 18:30-19:15 |
8C |
NATAŠA S.KILIĆ |
Srijeda, 2.šk.sat |
Posljednja SRI u mjesecu u 16:30 |
INFORMACIJE ZA RODITELJE - predmetni učitelji
NASTAVNI PREDMET |
UČITELJ |
DAN U TJEDNU |
MATEMATIKA |
MARKO BOŽINOVIĆ |
Ponedjeljak, 5.šk.sat |
MATEMATIKA |
ADELA PAPIĆ |
Petak, 2.šk.sat |
MATEMATIKA |
SVJETLANA TOJČIĆ |
Četvrtak, 3.šk.sat |
ENGLESKI JEZIK |
LJILJANA JAMAN |
Srijeda, jutro, 3.školski sat + Srijeda, 2.šk.sat kad je parna smjena poslijepodne |
ENGLESKI JEZIK |
IVAN JARAM |
Ponedjeljak, 5.sat u neparnoj smjeni (U smjeni 1. i 3.razreda) |
KEMIJA/ BIOLOGIJA |
FRNCIKA FILIPI-ŠEREMET |
Utorak, 2.šk.sat |
VJERONAUK |
DUBRAVKA BJELICA |
Utorak, 2.šk.sat |
VJERONAUK |
MERI DADIĆ |
Ponedjeljak, 4.šk.sat Utorak, 6.šk.sat popodne u neparnoj smjeni |
TZK |
VALENTINO ROGLIĆ
|
Utorak u 16:25 |
FRANCUSKI JEZIK |
NINA DUJMOVIĆ |
Srijeda, 16:30-17:15 |
NJEMAČKI JEZIK |
VANESA BIOČINA VRCA |
Srijeda, 12:25-13:10 |
TALIJANSKI JEZIK |
ANA BRAJEVIĆ |
Ponedjeljak, 17:35-18:20 |
INFORMATIKA /TK |
ALEN BARIŠIĆ (zamjena za NIKOLA MAJIĆ) |
Utorak, 12:25-13:10 |
INFORMATIKA |
MARIJA BURMAZ |
Utorak, 4.šk.sat u neparnoj smjeni |